kolmapäev, 1. oktoober 2008

Käes uus kuu - oktoobrikuu

Kõige pealt pean mõningaid tegelasi hoiatama, et alljärgneva sisu on raskesti arusaadav, ebatäiuslik ning kindlasti mitte puhas kuld! Sellest hoolimata kavatsen oma mõtteid siin avaldada, sest märkmikku kirjutada ning sahtlisse peita ei ole minu jaoks tõsiseltvõetav alternatiiv. Kindlasti ei ole selles blogis kõik keeleliselt ja poliitiliselt korrektne kuid teose autor ei taotlegi seda! Edasi lugemine on rangelt vabatahtlik ning võib tekitada Teile negatiivseid emotsioone!!!

September oli minu parim kuu siiani pokkeris. Kahjuks jäi i-le täpp peale panemata mõne "suurema" turniiri TOP3 kohaga (meenub see AA vs 55 prefl all-ini call 2k guarandi finaalis), samas kui väiksematel (BOPL) tuli neid kohti mitu.

Rääkides tulemustest siis tuleb tõdeda, et oli siiski parim kuu. Kokku kasumiks 6800 eeki, kasumi sisse loen ka ülehomme algavat Triobet Live`i 1100 eeki väärtuses piletit. Grindin endiselt NL5-10 ja reedeti-laupäeviti vahest ka pisut ülevamal. Aega on endiselt ebapiisavalt. Bankrolli kasvatada ei ole saanud seetõttu, et elu nõudis oma. Nimelt ostsin üleeile ära auto ja sinna läks ikka paras portsjon raha kuna ostsin auto koheselt ka välja. Olen elus maksnud liisinguid, laene, rente ja üüre rohkem kui olen tahtnud ning tean kui hea on omada asja ning mitte muretseda selle pärast, kuidas sa iga kuu mingi hunniku raha kokku saad, et järjekordset makset sooritada. Ei saa palgata puhkust võtta haigeks jäämisest rääkimata.

Mänguliselt arenesin septembris väga palju. Kui mõni siin on lugenud mu varasematest postitustest välja, et pean kõiki teisi mängijaid peale enda lootusetuteks lollikesteks, donkideks, luuseriteks vms. siis ilmselt olen tahtmatult pannud Teid ja ennast rumalasse olukorda ning olete mind vääriti mõistnud. Muidugi on terve hulk mängijaid mikrolimiidis morone, kes limbivad kõikvõimalike kaartidega ja peale raiset ja re-raiset loodavad endiselt, et floppavad nut rea kui mitte masti ja kui kohe ei saa siis riveriga ikka saavad, kuid tegelikkus on see, et mängulauas istudes austan ma oma vastaseid alati väga ja panen kõige pealt nad alati kõige parema kaardi peale. Seetõttu olengi vahel üllatunud, et miks ta 62-ga terve tee callis mind ja riveril "blufides" all-initab saades oma 2 paari kätte. Siis hakkan neile küll sildikesi kaela riputama ning teinekord tuleb pea pool lauda neid sildikestega mehi. Abiprogramme ma ju ei kasuta. Kuid istudes võõrasse lauda, liikudes limiidist edasi või mängides näiteks BOPL-i austan oma vastaseid tõesti väga. Teisiti ju ei saakski, mul poleks tulemusi sel juhul üldse.

Rääkides BOPL-ist siis varem ma seda turniirisarja eriti ei mänginud ning sellest on tuline kahju. Osalesin küll mõned korrad ja paar korda foldisin end alguses surnuks ning teistel kordadel kui kaarti tuli tõmmati mulle ikkagi vesi peale AA vs QQ või KKK vs str flush jms. See tekitas mingi trotsi selle turniirisarja suhtes ning samuti arvasin, et seal osalevad mängijad on kindlasti mingid ulmeprod kõrgetel limiitidel mängivad tegelased :)

Aeg teeb inimese ikka targemaks ning septembriks oli mul juba veendumus, et võin sellel turniirisarjal edukas olla ning olid ka kohe suured sihid kuu ära võita :) Paraku unustasin paar korda üldse asja ära ja paar korda bluffisin end surnuks seal kuid õnneks kuu teine pool oli tunduvamalt parem ja stabiilsem ning sai mõned 2-3 kohad ära võetud ning kokkuvõtteks 4. koht saadud. Eriti rõõmus olen 7card studi ja viimase 6 handedi üle. Mõlemal turniiril olin terve turniiril 1-2 kohal ning sain siiski kokkuvõtteks vastavalt 3. ja 2. koha. Nii juba läheb!

Need tulemused andsid parajalt enesekindlust ning otsustasin esimest korda osaleda ka Triobet Live`i satikatel eeskätt ranka pärast, sest tahtsin temaga piike ristata. Lahe ju kui NL200 mängija tuleb mõneks ajaks lihtrahva limiitidele oma oskusi näitama. Kohe esimesel satikal jäin siis bubbleks ehk siis 4. kohale ja +6€ siiski kasumisse. No mis teha kui kolm parimat said pileti ja nelja seas ei pidanud mu 2 kätt vastu AA vs 55 ja AQ vs A9 ja seda 1-1 vastu. Õnneks ei vandunud ma alla ja osalesin järgmisel päeval uuesti ja kuigi majordoomus domineeris oma hiigelstackiga lõpus täielikult, andsime talle alati re-raise all-in vastu ja tema Ax oli pidevalt domineeritud ja nii ta piletita jäigi ja sai ainult eurosid :)

Õigel 20€-sel satikal, kuhu ma oma 4€-ga sain olin terve turna liidrite seas ja sai seal ok2aa ja privadoriga madistatud. Need mehed ei saanudki piletit ning bubble seisuses tundsin end juba hästi, sest istusin 2. kohal ja cl lammutas iga käsi nii, et pani rahva all-ini kuniks Klamber lükkas ise KJ-ga ja sai AJ vastu ja out ning pilet käes. Ahjaa enne seda üks shortstack ründas mu blindi ja muidugi lõin ta QQ-ga minema, ei hakanud oma stacki ka hoidma elu eest.

Oktoobrikuu eesmärke on päris mitmeid, muidugi oleks vaja üle lüüa oma septembrikuu mark, aga see ei ole primaarne. Suurim eesmärk siiski mänguliselt areneda, mis peaks tagama ka paremad tulemused. pean suutma foldida oma monstrumid ja mitte ära callida sete jms. ehk siis arendada oma kaardilugemise oskust. Siiani ikka ei suuda oma monstrumeid eriti maha panna setide vastu :( Samuti tuleks iga käsi teha võimalikult kasumlikuks mitte kergekäeliselt re-raise all-ini panna, mille tagajärjel ka suurim donk võib foldida.

Kindlasti plaanin ka oktoobris osaleda kõikvõimalikel Triobeti turniiridel ning võtta neid maksimaalse keskendumisega, mis muidugi alati ei garanteeri edu, kuid tõenäolisemaks see selle teeks. Võimalik, et osalen ka EMV-l unibetis kuid kindel see pole. Kindlasti tahan käia mõned korrad Parkis peale Triobet Live`i üritust. Vaja oleks lugeda edasi ka raamatuid, kuid töö kõrvalt ma seda teha eriti ei taha, sest poole teraga tegevust ma ei suuda teha.

Päevatööl kavatsen olla veel kindlasti oktoobris ja novembriski ilmselt, kuid ilmselt võtan peale novembrit mõneks ajaks palgata puhkuse ning hoidkem siis pöialt, et see "puhkus" jääkski ja tagasi päevatööle pole vaja enam minna.

Arvestades kasvõi seda, et see kuu ei olnud ühtegi imesuurt hitimist ning sellegi poolest oli kuukasum päris normaalne võib arvata, et kui päevatöö ei kurnaks keha ega vaimu oleksid ka tulemused oluliselt paremad. Seega on alust arvata, et suudaksin pokkeriga vähemalt leiva ära teenida ning kui suudaks ka BR-i kasvatada ning liikuda pisut limiitidest ülespoole ja jätkata sama edukalt siis on kõik võimalik.

1 kommentaar:

Unknown ütles ...

LOL
Varsti meil siis üks NL10 fulltime pokerplayer juures!