laupäev, 13. september 2008

26.73$

26.73$ olen trios omale kaks õhtut järjest arvele vedanud 2k guarant turnal. Ei hakka rääkima neist 6handed 1,5guar. turnast, kus olen külma kaardipakikga piki pead saanud ja pole kordagi hitinud shorthanded turnal (lootusetu üritus minu puhul vist) minnes blinde varastama QQ, AQ jms. kätega ja vastas on ikka AK või KK või siis olen KK prefl all-ini saanud jõhkra stacki ning mingi tolgus loose agro maniakk oma A7-ga saab mult stacki kokku, aga tänane kaotus 2k-sel ajas ikka pöördesse küll jälle, sisuliselt kaotasin selle käega mingi paar tonni eeku vähemalt kuna käe võiduga oleksin saanud jagama 1-3 kohta finaallauas ning niisama keegi naljalt mind sealt maha enam ei saaks siis kuna oleks suht tighti ikkagi pannud ja oodanud, et rahvast vähemaks jääb või eliitkäega shortide all-ine callinud äärmisel juhul kui oleksin näiteks blindil olnud.

Eile siis sain 2k guarandil (sisseost 5$) 12. koha ja olin ülimalt rahul, kukkusin domineerituna välja kui alles oli mõni BB ning see oli paratamatu asjade käik. Terve turna ootasin kannatlikult käsi ning jõlkusin väljakukkujate sabas kuid õnneks oli minu laud mingi extreme tight ning sain igakord blindid omale kui all-ini panin oma paari või muu norm käega tag positsioonist. Lõpuks pidin A4 blindi röövima minema aga kohtasin AA ja out ning 3 kätt hiljem mängisid mehed juba finaalis.

Täna olin jälle extreme carddead nagu alati! Kaart ei jooksnud ka üldse, korra sain KK ühe väiksema kätte ning QQ mingi min raise vms ja ei mingit rõõmu muu hea jooksu üle. Foldides ikka vaatad, mis muster lauale tuleb aga ei oleks nii või naa hitinud ning mis agrot ma saan siis shordina mängida?

Korra lükkasin nupud sisse shordi blindide peale ning callisin all-ini ära ja olin domineeritud, no help ja kukkusin 1,1bb peale (kõik see toimus kuskil 10-18 kohal, kus prize sama), blindil jäin aga elama ning kohe sain uuesti 2-3 kätt, millega domineerisin teised ära ja seejärel võitsin paar coinflipi, mis andis mulle enne finaali soliidse stacki, asusin 11-12 kohal olles ka aktiivselt blinde varastama ja see andis mulle stacki juurde ning finaali minnes olin kindel, et 10. ma ei jää ja tuleb korralik prize, paraku sain suht kähku AA, turnal esimese ning mis teha, jälle tõmmati peeru vahele ja minu võitja sai 2. koha ning 374$.

Käsi siin: http://www.pokerhand.org/?3183132

Päris mitu tonni jälle läks. Vähemalt on mingi stabiilsus freezeout guarant turnadel saavutatud ja laias laastus tean täpselt mida tegema peab, et rahadesse jõuda ja mida teha, et ka finaali jõuda ja turna võita. Osalejaid on mõlemal korral olnud ligi 500. 2k guarant turnal(suuremate peale hammas ei hakka ja naljalt ei ole julgenud ka üle BR-i mängida) olen mingi 80% osalemistest rahadesse jõudnud ja siis sinna kuskil finaallaua ligidale või lauda ja ikka jääb natuke puudu, et korralikult puhas töö teha seal. Tase pole mitte midagi erilist ja saaksin sellega hakkama, aga otsustaval momendil peab rohkem õnne olema edaspidi!


Ja ei taha kuulda jälle, miks ma mingit minraiset tegin talle, lihtsalt teadsin, et ta paneb mu all-ini ja seda ma ju AA-ga tahtsingi! 81% ma ei kaota sellise käega, seekord läks nii jälle.

Cashis läheb imelikult. Panen bet pote hoogsalt riverini ja siis saadakse see neetud mast või rida ikka kokku ja ma ei suuda enam oma viimast summat endale jätta ja callin ära.

Lisan ühe typical käe kah, neid mastirivereid on rohkem muidugi ja panen nad vahest ka turnil all-ini ja callivad ikka ära, et äkki viimane kaart tuleb! Õnneks tihti naljamehed checkivad riveril oma nutsuga nii, et hea on vahest neile mitte peale maksta. NL5-10 on trios üldse tugevamaks läinud kusjuures, ei callita naljalt ära enam mu sete jms. ning surprise-surprise pannakse pocketitega positsioonil isegi 3bete ning mängitakse setid ilusasti välja ka vastastega nii, et kasum on maksimaalne.

http://www.pokerhand.org/?3183144


Cashis suht breakeven või noh ütleme nii, et turnarahasid teenib sealt küll ja kui ma oma herocallide tegemise cashis lõpetaksin oleks kasum palju palju suurem, hetkel on see ikkagi liiga tagasihoidlik. Kahju, et täna ei hitinud turnal korralikku summat, sellega oleks küll mõne suurema turna kaasa teinud, aga see selleks. Pühapäeval ilmselt Parki noobide turnale jälle, vaatame kas seal õnnestub kah midagi hitida jälle. Eelmine turna andis suurt innustust mängida ka 0,5-2BB rahaga end kaugele välja, mis oleks peaaegu ka täna õnnestunud.

Ahjaa näd vah 1€ turnal lendasin mingi mkaguu vastu norm stackiga välja enne finaali JK, ma limp, ta button raise, flop J, ma all-in ja callib oma AQ highga automaatselt ja hitib riveril!
Ühel teisel 1€ turnal olin jälle carddead ja passisin nagu imbetsill, masti ajasin multiway potis kokku, aga paraku tuli riveril majale alla jääda ning tuli teha rebuy, kus blindid olid juba 10% stackist, õnneks sain teha ka addoni ning jõudsin finaali ikkagi rääbisena 10. kohal, saavutasin lihtsalt ja kindlalt 1. koha stacki, kus mängisin teiste seas üle härra Klamberi isiklikult, paraku 1-1 vastu sain top pairi ning vastane floppas kohe nuts rea (hole cards Q8) ja ma out 2-na. Millegipärast ei suutnud oma top pairi maha panna.

Eile lõin kaasa ka kahel 500 freerollil ning tuleb tõdeda, et see € freeroll on täielik juust, kus on mingid moronid 1€ tahtjad, kes pidurdavad kõigest väest, et see kätte saada ning turna venib nagu tatt. Nii ei saa kaua rallit sõita ning tuleb hakata liialt vara coinflipitama ning ma 40 seast alt. 500$ öisel freerollil oli see-eest täitsa turna tunne peal ning olin terve turna esimeste seas, paraku vedas luckbox mind jälle alt, A3s maniakk pushis, ma KK kiirelt all-in, et tugevust näidata, paraku ta oli liialt pot commited vist ja mõtles mis ta mõtles, aga raibe callis ära ning hitisin KKK, paraku tõmbas ta mu seti vastu ikkagi nuts masti ning ma 16-ndana out, selle poti võit oleks mind kindlalt finaali viinud kuna olime mõlemad suured stackid. Samas suutsin järjekordselt mitme saja osaleja seast jõuda väga kaugele, mis näitab, et sisu mul on ning kui vahepeal tundus, et olen selgelt cashi mängija siis viimasel ajal jätab cash mind täiesti külmaks ning turnadel läheb siiski tunduvamalt edukamalt ja mis peamine, stabiilselt.

1 kommentaar:

another... ütles ...

jätka samas vaimus... lihtsalt triobetti ennast tuleb võita :)